eD system Czech se stal autorizovaným distributorem Hannspree

Po dřívějším oznámení slovenské pobočky také eD system Czech získal autorizaci k distribuci produktů taiwanské společnosti Hannspree.

eD system Czech se stal autorizovaným distributorem HannspreeV současné době již mohou partneři distributora eD system Czech objednávat LCD monitory a LCD  dotykové monitory Hannspree. Po slovenském trhu byl distribuční kontrakt uzavřen i pro ČR.

„Zákazníky jistě zaujmou i výkonné a cenově výhodné tablety. Atraktivní novinkou je nejmenší plnohodnotný počítač na trhu, Micro PC, který získal ocenění CeBIT Preview Innovation Award 2015,“ upozorňuje v oznámení eD system.

Produktové portfolio Hannspree tvoří ucelenou řadu LCD monitorů od domácího segmentu až po firemní zařízení, Micro PC, Android box, LCD, dotykové LCD a tablety.

Značka Hannspree vznikla v roce 2006 a je plně vlastněna předním výrobcem displejů, firmou HannStar Display Corporation.

Úspěchy již slaví především v západní Evropě - Spojeném království, Itálii, Španělsku, Francii a Německu, kde zákazníky oslovil příznivý poměr ceny a výkonu a zákaznický servis.

Více informací vám poskytne produktový manažer značky Jan Novák (kontakty po přihlášení zde), nebo na oficiálních webových stránkách značky www.hannspree.eu.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD system Czech, Hannspree

Komentáře