eD system Czech rozšiřuje nabídku značky MSI o počítače

Distribuční kontrakt společnosti eD system Czech na produkty MSI byl rozšířen o notebooky a all-in-one (tzv. AIO) sestavy.

eD system Czech rozšiřuje nabídku značky MSI o počítačeOd února můžete u eD system Czech objednávat notebooky a AIO značky MSI, která o tyto kategorie rozšířila distribuční kontrakt.

eD system Czech se tak stává jediným distributorem s autorizací pro celý sortiment MSI, který dále zahrnuje základní desky a grafické karty.

MSI navrhuje a vyrábí špičkové, spolehlivé a výkonné základní desky, grafické karty, All-in-One počítače, spotřební elektroniku i periferie, dlouhodobě se soustřeďuje na design a výrobu herních notebooků, které jsou pověstné kvalitou a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon,“ uvedl distributor v oznámení.

Výrobce se v noteboocích specializuje na herní modely. Letos by měl uvést na trh např. první model s mechanickou klávesnicí.

Společnost MSI (Micro-Star Iternational) vyrábí IT produkty již dvacet pět let a působí ve více než 120 zemích světa. MSI každoročně obdrží za své produkty řadu prestižních ocenění v ČR i v zahraničí.

Více informací o produkty vám poskytne produktový manažer značky Zdeněk Havel (kontakty pro přihlášené uživatele zde), nebo dále na oficiálních lokalizovaných stránkách cz.msi.com.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorld

Úvodní foto: eD' system Czech, MSI

Komentáře