eD system Czech nově nabízí širokou škálu příslušenství značky Whitenergy

V nabídce distributora se objevily powerbanky, adaptéry, nabíječky, konvertory, příslušenství pro fotografy a další produkty značky Whitenergy.

eD system Czech nově nabízí širokou škálu příslušenství značky WhitenergyDistributor eD system Czech oznámil rozšíření portfolia o Whitenergy, značku baterií, adaptérů a produktů dodávajících elektrickou energii do mobilních zařízení. Produkty jsou u distributora již k dispozici.

Whitenergy nabízí více než 1 500 produktů, které dodávají elektrickou energii do mobilních zařízení. Značka kromě baterií a adaptérů nabízí například power banky pro prodloužení výdrže zařízení, přepěťové ochrany s možností vypnutí nebo kompletní portfolio nabíjecích a datových kabelů pro chytré telefony, tablety a navigace.

V nabídce značky se nacházejí i konvertory do automobilů, které díky funkci změny proudu umožňují napájet celou řadu zařízení, od telefonů a tabletů až po notebooky nebo kamery. Whitenergy nabízí i příslušenství k fotoaparátům - baterie, nabíječky, adaptéry, LED žárovky a pásky a příslušenství.

Všechny tyto produkty zahrneme do naší nabídky. Značka Whitenergy disponuje širokým sortimentem, je to známý výrobce na trhu. Navíc nabízí skvělý poměr cena – kvalita,“ uvedl k nové spolupráci produktový manažer značky Vojtěch Urban. Kontakt na něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře