eD system Czech nově nabízí příslušenství Removu ke kamerám GoPro

V nabídce distributora se objevila značka Removu, která vyrábí sofistikované příslušenství ke kamerám značky GoPro. V současnosti jsou u eD system dostupné dva bezdrátové dálkové ovladače určené k uchycení na zápěstí.

eD system Czech nově nabízí příslušenství Removu ke kamerám GoProDistributor eD system Czech zařadil do svého portfolia značku Removu. Podle distributora jde o nejsofistikovanější hardwarové zařízení a softwarové nástroje pro kamery GoPro.

Prvními představenými produkty jsou WiFi dálkové ovladače Removu R1 a P1. Jde o první bezdrátové připojení LCD displeje s možností živého přenosu a dálkového ovládání kamer GoPro na světě.

Removu R1 je vybaveno dvoupalcovým LCD displejem s rozlišením QVGA. Ovládání kamery GoPro je řešeno jednoduše pomocí tří tlačítek. Přístroj umožňuje okamžitý náhled pořizovaných záběrů s minimální časovou odezvou. Natočená videa lze následně přehrávat přímo na displeji pomocí Playback módu.

Balení obsahuje i pohodlný popruh, díky kterému lze Removu R1 uchytit na zápěstí. Díky tomu získá uživatel možnost náhledu právě natáčených záběrů v jakékoliv situaci. Removu R1 je odolné vůči nárazům, prachu i dešti. Baterie umožňuje až tři hodiny nepřetržité práce a výrobce zaručuje možnost aktualizací softwaru.

Removu P1 je dvojče R1, které umožňuje bezdrátovou kontrolu kamery a živý náhled z kamery GoPro. Pro živý náhled videa využívá displej GoPro LCD Touch BacPac, který je nasazen na zařízení, což umožňuje ovládání všech funkcí kamery GoPro na dálku pomocí dotykového displeje. Uživatel má navíc možnost měnit nastavení kamery i během akce.

Součástí balení obou typů produktů je popruh na zápěstí a USB kabel. Pro obě tyto zařízení lze dokoupit speciální držáky Removu R1 Cradle a Removu P1 Cradle, díky kterým jdou dálkové ovladače Removu přichytit ke GoPro příslušenství.

Uvedené produkty jsou již u distributora k dispozici. Produktovým manažerem pro značku Removu je Vojtěch Urban. Kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system Czech
Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře