eD system Czech nabízí zálohovací řešení Veeam formou elektronických licencí

V nabídce distributora se nově nacházejí čtyři sady softwaru pro zálohování a obnovu dat včetně vlajkové řady Veeam Availability Suite.

eD system Czech nabízí zálohovací řešení Veeam formou elektronických licencíSpolečnost eD system Czech rozšířila svou nabídku o značku zálohovacího softwaru Veeam. Produkty poskytující zejména vysokorychlostní obnovení dat a ochranu před jejich ztrátou jsou u eD system již dostupné, a to ve formě elektronické licence.

Zařazením produktů Veeam do nabídky jsme získali silnou značku na poli zálohování virtuálních strojů. Mezi největší přednosti produktů Veeam patří automatizované testování záloh, 0% míra selhání a v neposlední řadě obnovení bodů záloh pro všechny aplikace a data do 15 minut,“ uvedl k nové spolupráci Oldřich Kožušnik, manažer příslušené skupiny nákupu v eD’ systém Czech.

V nabídce se objeví čtyři sady s různou konfigurací služeb, včetně vlajkové lodě Veeam Availability Suite. Ta podle distributora představuje kombinaci špičkových funkcí pro zálohování, obnovení a replikaci dat s pokročilými funkcemi pro monitorování, reportování a plánování kapacity.

Druhá sada, Veeam Backup & Replication, je určena primárně pro zálohování a rychlé obnovení virtualizovaných aplikací a dat. Řada Veeam One uživateli poslouží především pro monitorování a výstrahy v reálném čase, optimalizaci zdrojů a plánování kapacity a reportování.

V portfoliu eD system se objeví i software Veeam Management Pack, který dává uživateli přehled o hardwaru a softwaru pro virtuální i fyzické prostředí. Pro malé a střední podniky je pak určena sada Veeam Backup Essentials, poskytující stejné služby jako Veeam Availability Suite, avšak speciálně upravené pro menší organizace.

Produktovým manažerem pro značku Veeam je zmíněný Oldřich Kožušnik. Kontakt na něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému. 

Zdroj: eD system Czech
Úvodní foto: eD' system Czech, Veeam

Komentáře