eD system Czech nabízí sportovní příslušenství Polar

V nabídce distributora se objevila další značka sportovního vybavení. Polar má v portfoliu sportovní hodinky, monitory fyzické aktivity a cyklo počítače.

eD system Czech nabízí sportovní příslušenství PolarSpolečnost eD system Czech pokračuje v rozšiřování nabídky sportovních hodinek, monitorů a cyklo počítačů. Po produktech značek Sigma a Suunto nově nabízí i zařízení značky Polar. Zboží je k dispozici od začátku října 2015.

Měřiče tepové frekvence Polar jsou nabízeny v několika barevných provedeních a jejich řemínek je vyroben z kvalitního a příjemného silikonu. Přístroj snímá srdeční tep, sleduje průběh spánku a zaznamenává veškerou pohybovou aktivitu uživatele. Ze zaznamenaných údajů poskytuje informace pro nalezení rovnováhy mezi tréninkem, denní aktivitou a odpočinkem.

Sportovní hodinky s GPS plní klasické funkce jako měření aktivity, spálených kalorií a kroků společně se sledováním tempa, vzdálenosti a nadmořské výšky díky zabudované GPS. Nabízené cyklo počítače Polar měří tepovou frekvenci, rychlost, vzdálenost, sklon a další cyklistické údaje. Mají zabudovaný výškoměr a teploměr.

Společnost Polar je již více než 30 let absolutní špičkou na trhu se sporttestery, proto jsme je společně s dalšími jejich výrobky zahrnuli do naší nabídky sportovního příslušenství. Navíc jsou poměrně dobře cenově dostupné,“ uvedl Vojtěch Urban, který má značku na starost z pozice produktového manažera (kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému).

Zdroj: eD’ systém Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře