eD system Czech nabízí sportovní hodinky a příslušenství značky Suunto

Další rozšíření sortimentu produktů pro sportovce a milovníky outdoorových aktivit přineslo do nabídky eD system Czech značku Suunto a její sportovní hodinky, kompasy a doplňky.

eD system Czech nabízí sportovní hodinky a příslušenství značky SuuntoSpolečnost eD system Czech zařadila do svého portfolia sportovních hodinek produkty značky Suunto. Nabízený sortiment zahrnuje širokou škálu sportovních hodinek mnoha barev a materiálů doplněný o kompasy a doplňky v podobně náhradních hodinkových pásků či baterií.

Mezi produkty v nabídce jsou i zbrusu nové sportovní hodinky Ambit3 Sport a Ambit3 Peak. Verze Sport disponuje funkcemi potřebné pro běh, plavání, jízdu na kole a multisportovní trénink. Vlajková loď Ambit3 Peak je pak určena pro dobrodruhy a sportovce, kteří mohou využít navigaci po trase, barometr, výškoměr s funkcí FusedAltiTM, 3D kompas a další specifické outdoorové funkce.

Produktovým manažerem eD system Czech pro značku Suunto je Vojtěch Urban. Kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému. V poslední době jde již o druhou novou značku sportovních hodinek, kterou eD system Czech zařadil do své nabídky. Před necelým týdnem začal distributor nabízet produkty značky Sigma.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech, Suunto

Komentáře