eD system Czech nabízí dětskou vzdělávací platformu True4Kids MagicPen

V nabídce distributora se objevil dětský stylus True4Kids MagicPen doplněný o výukovou aplikaci SmartPark pro vzdělávání dětí již od předškolního věku.

eD system Czech nabízí dětskou vzdělávací platformu True4Kids MagicPenDistributor eD system Czech oznámil rozšíření nabídky o True4Kids MagicPen, dětský stylus pro dotyková zařízení. Novinka je u eD system již skladem ve třech barevných provedeních – žluté, modré a růžové. Perem lze kreslit i psát, je dostatečně velké pro snadnou manipulaci a zároveň lehké.

Pero True4Kids MagicPen je vyrobeno z příjemného plastového materiálu a dětem dobře padne do ruky. Jeho součástí je výuková aplikace SmartPark pro tablet, která má velmi široké využití. Navíc podporuje vzdělávání dětí již od útlého věku a využívání tabletů ke správnému účelu,“ uvedl produktový manažer Vojtěch Urban (kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému).

Aplikace SmartPark poskytuje prostředí pro vzdělávání dětí v oblasti matematiky, logiky, jazyka, umění, kultury a společenského chování a umožňuje procvičovat výtvarné schopností a kreativitu. Kromě toho nabízí multimediální obsah a umožňuje psát písmena a jednoduchá slova.

Zdroj: eD’ systém Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře