eD system Czech nabídne 3D tiskárny od lídra trhu XYZprinting

Distributor oznámil rozšíření svého portfolia o dalšího výrobce produktů z oblasti 3D tisku. Od října začne nabízet 3D tiskárny a spotřební materiál značky XYZprinting.

eD system Czech nabídne 3D tiskárny od lídra trhu XYZprintingSpolečnost eD system Czech potvrzuje závěry analytiků z Contextu, kteří hovoří o nevyhnutelnému propojení výrobců 3D tiskáren a broadline distribuce. Krátce po oznámení zařazení značky CreoPop do svého portfolia uvádí dalšího výrobce produktů z oblasti 3D tisku.

Tentokrát jím není nikdo jiný než současný lídr globálního trhu XYZprinting. Široká škála 3D tiskáren, tiskových strun a náhradních náplní bude u eD system Czech k dispozici již v průběhu října letošního roku.

Sortiment XYZprinting zahrnuje řady 3D tiskáren da Vinci, da Vinci Jr. a Nobel, kompatibilní tiskové struny a náhradní náplně typu ABS, PLA a filamenty na bázi fotopolymerové pryskyřice.

Produktovým manažerem eD’ system pro značku XYZprinting je David Hron. Kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře