eD system Czech je výhradním distributorem chytrého řešení xComfort od Eatonu

Novinka umožňuje vzdálené ovládání domácích spotřebičů, topení, osvětlení nebo rolet prostřednictvím libovolného zařízení připojeného k internetu. Řešení j dodáváno s poukázkou na bezplatnou instalaci.

eD system Czech je výhradním distributorem chytrého řešení xComfort od EatonuSpolečnost eD system Czech se stala výhradním distributorem řešení pro chytré domácnosti xComfort od společnosti Eaton. Nabízené řešení umožňuje dálkově ovládat celou řadu domácích spotřebičů a dalších zařízení.

Řešení xComfort umožňuje regulovat vytápění a radiátory, ovládat světla, spotřebiče, rolety či žaluzie. Dále může sloužit pro hlídání objektů nebo k detekci úniku vody z prasklého potrubí. To vše buď lokálně nebo vzdáleně po internetu pomocí telefonu, tabletu, chytré televize nebo počítače. Produkty jsou dodávány s kupónem, který zajišťuje bezplatnou instalaci některým z certifikovaných partnerů.

Jsme rádi, že rozšiřujeme nabídku z oblasti Smart Home právě o produkty od společnosti Eaton. xComfort představuje v dané oblasti absolutní špičku a za zmínku určitě stojí i způsob prodeje, kdy každý balíček obsahuje montáž zdarma,“ uvedl Tomáš Bína, který je produktovým manažerem pro toto řešení (kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému).

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře