eD system Czech je distributorem produktů Trust pro chytrou domácnost

V nabídce distributora se objevily bezpečnostní prvky a ovladače světel a zásuvek do interiéru i exteriéru. Zařízení lze vzdáleně ovládat prostřednictvím aplikace v mobilním zařízení.

eD system Czech je distributorem produktů Trust pro chytrou domácnostSpolečnost eD system Czech oznámila, že získala autorizovanou distribuci produktů Trust Smart Home, tedy řešení pro chytré domácnosti od společnosti Trust. Portfolio zahrnuje bezpečnostní prvky včetně sirén a magnetických spínačů, komfortní ovládání světel a zásuvek, a to jak uvnitř budovy, tak venku s IP krytím.

Nabídka obsahuje i integraci na existující infrastrukturu v domě či bytě. Jednotlivé spínače lze vestavit pod vypínače, stejně jako k elektrické svorce u stropního světla.

Veškerá komunikace probíhá bezdrátově. Prostřednictvím internetových stanic Trust lze vše ovládat přes mobilní zařízení.

Více informací může poskytnout produktový manažer eD system Czech pro značku Trust, jímž je Marek Gajdečka. Kontakt najdete v profilu distributora (pro zobrazení kontaktů je nutno se přihlásit do systému).

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: Trust

Komentáře