eD Parník 2015: Jazz pod šedým nebem

Distributor eD system Czech uspořádal tradiční předprázdninovou vyjížďku parníkem po Vltavě. Počasí letos sice příliš nepřálo, ale přítomní partneři si tím zážitek zkazit nenechali.

eD Parník 2015: Jazz pod šedým nebem
Parník Tyrš vyplul dne 18. 6. krátce po páté odpoledne z pražského Rašínova nábřeží. Za doprovodu jazzové kapely vezl vstříc příjemnému večeru přibližně dvě stě zástupců partnerů společnosti eD system Czech.

Kousek za Vyšehradem se generální ředitel Thierry Bitout a marketingový ředitel Daniel Vondráček chopili mikrofonů a oficiálně odstartovali akci eD Parník 2015. Hosty pak čekalo několik hodin příjemné plavby proti proudu Vltavy a zpět.

O zábavu se kromě jazzového souboru postaraly společnosti Microsoft a Epson, které se postaraly o neutuchající příliv míchaných drinků ze dvou palubních barů. K dobrému pití patří i dobré jídlo, a proto byl celou cestu k dispozici i bohatý raut s teplými i studenými pokrmy.

Několikrát během cesty se rozpršelo, ale i na tuto eventualitu byl organizátor připraven a rozdané deštníky zabránily úplnému vyklizení horních palub.

V závěru plavby došlo i na tradiční tombolu o ceny, které letos dodaly společnosti APC, Epson, Fujitsu, HP, Lion Mobile, Oki, Microsoft a Toshiba. Výtěžek z tomboly distributor, tak jako vždy, věnuje na dobročinné účely prostřednictvím svého fondu.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře