eD Expo 2017? Herní program, 55 IT výrobců a Zorka Hejdová

Level up! Tak zní motto letošního ročníku největší IT distribuční konference v České republice eD Expo. Tu organizuje společnost eD system Czech a každoročně se jí účastní stovky zástupců z řad odborné veřejnosti. Letošní jarní setkání se uskuteční 28. března v Praze.

eD Expo 2017? Herní program, 55 IT výrobců a Zorka HejdováTématem březnové konference eD Expo jsou obchodní příležitosti v herním průmyslu, ke kterému společnost eD system Czech chystá doprovodný herní program a přednášku zástupce společnosti Warhorse Studios. Ti vyvíjejí nejočekávanější hru roku 2017.

V současnosti máme potvrzenou účast 55 nejvýznamnějších IT výrobců, kteří budou své novinky představovat v rámci prezentací a výstavou v sále o rozměru 1200 metrů čtverečních. Mimo produktové novinky výrobců představíme i novinky v naší distribuci,“ uvedla organizátorka konference eD Expo Martina Brauner.

Dodala, že celou akcí účastníky provede známá bloggerka a moderátorka Zorka Hejdová.

Přínos partnerského setkání nespočívá pouze v možnosti dovědět se od předních odborníků z oboru IT aktuální trendy a novinky. Účastníci eD Expo mají navíc jedinečnou možnost rozvíjet své obchodní příležitosti, prohlubovat kontakty nebo získat kontakty nové,“ vysvětlil ředitel marketingu Daniel Vondráček s tím, že na akci je také možnost setkat se s mnohými obchodními i produktovými manažery nebo managementem společnosti eD system Czech.

Na březnové eD Expo je možné se registrovat již od minulého týdne přes internetové stránky www.edexpo.cz. Na této webové adrese zájemci najdou také aktuální informace, podrobný program konference a seznam značek i řečníků, kteří se setkání zúčastní.

Pro více informací o akci eD Expo kontaktujte Martinu Brauner (mbrauner@edsystem.cz).

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře