eBay posiluje stopu v Evropě, představuje podpůrný program pro české obchodníky

Prodejnímu portálu neušla příznivá situace na českém trhu, a proto chce tuzemské značky a prodejce podpořit prostřednictvím speciálního růstového programu. Ten zahrnuje například personalizovanou podporu.

eBay posiluje stopu v Evropě, představuje podpůrný program pro české obchodníkySpolečnost eBay na speciálním webináři oznámila, že připravila pro obchodníky v České republice růstový program zaměřený na expanzi podnikání směrem k více než 187 milionům nakupujících z celého světa.

Podle statistik eBay vzrostl počet českých prodejců v minulém roce o 28 %, na platformě se tak v současné době pohybuje více než 7 500 místních obchodníků. Jeden výrobek českého prodejce je skrze eBay prodán každých 30 sekund, přičemž až 61 % exportu českých firem směřuje na evropské trhy.

V souvislosti s těmito daty chce eBay podpořit tuzemské značky prostřednictvím růstového programu. Svým zapojením obchodníci získají například personalizovanou podporu od manažera růstu na eBay, řešení pro nahrávání a integraci zásob, bezplatné předplatné obchodu a další služby.

Ve svém regionu roste České republika vysokou rychlostí, pro nás tak představuje jeden z prioritních trhů v našem portfoliu globálních rozvíjejících se trhů,“ uvedl Ilya Kretov, generální ředitel eBay pro globálně rozvíjející se trhy.

Spuštěním růstového programu eBay v ČR dokážeme zdejším značkám pomoci naplnit svůj potenciál, zajistit nové zdroje příjmů a dosáhnout na trhy s vysokou kupní silou, které do svého business modelu zpočátku možná ani nezahrnuly,“ dodal.

Zdroj: eBay

Úvodní foto: (c) Maksim Kabakou - Fotolia.com

Komentáře