E Linkx zakládá divizi pro systémová řešení

V jejím čele stanul Roman Kamarýt a podle jeho slov bude cílem divize poskytovat řešení a služby na míru, v souvislosti s tím, v jaké oblasti zadavatel působí a jaké jsou procesy v jeho organizaci.

E Linkx zakládá divizi pro systémová řešeníSystémový integrátor E Linkx oznámil, že zakládá novou divizi s názvem Strategická řešení. Její jádro mají tvořit experti se zkušenostmi především z oblasti e-governmentu, základních registrů a agendových systémů, elektronických sdílených služeb, sběru a zpracování diskontinuálních dat, datových konsolidací, řízení a využití velkých objemů dat.

Ambicí nové divize je stát se poskytovatelem řešení a služeb, který klade v rámci zakázkových projektů důraz na analytický základ vycházející ze znalosti oblasti působení zadavatele a procesů v jeho organizaci.

Nechceme být pouhými dodavateli aplikací a systémů, jde nám o hlubší poznání potřeb klienta v širších souvislostech, abychom mu uměli pomoci řešit jeho požadavky kreativněji, kvalitněji a efektivněji, než sám třeba očekává,“ vysvětluje ředitel nové divize Roman Kamarýt.

Budeme se ucházet o zakázky ze státního i soukromého sektoru. V brzké budoucnosti bychom však kromě toho chtěli sami aktivně oslovovat organizace a firmy, nabídnout jim naše zkušenosti a znalosti,“ dodal.

Součástí týmu nové divize jsou podle E Linkx architekti a vývojáři, kteří se podíleli například na základních registrech, dohledových systémech národních bank nebo statistických systémech v České republice a na Slovensku.

Zdroj: E Linkx

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře