E-commerce platforma Magento bude mít první konferenci v ČR

Meet Magento, mezinárodní konference pro podnikatele a vývojáře zaměřená na Magento, nejrozšířenější e-commerce platformu, se letos poprvé uskuteční i v České republice.

E-commerce platforma Magento bude mít první konferenci v ČRSpolečnost Neklo přináší poprvé do Prahy konferenci Meet Magento, ježkaždým rokem ji navštíví tisíce obchodníků a IT profesionálů po celém světě. Čerpají zde informace týkající se možností propojení obchodu a technologií.

Open-source řešení Magento, které s 24,6 % drží největší podíl na celosvětovém trhu e-commerce platforem (před WooCommerce s 19,8 %, Open Cart se 7,4 %, Prestashop se 6,4 %, Shopify s 5,4 % a VirtueMart se 3,5 %), má na českém zastoupení teprve půl roku a své první zákazníky hledá.

Společnost Neklo, která Magento zastupuje a konferenci pořádá, poskytuje technická řešení se zaměřením na vývoj softwaru a webové projekty, aplikace, vývoj mobilních platforem a taktéž dodává e-commerce řešení.

Margarita Mametyeva, senior relationship manager, Neklo, představuje obsah pražské konference Meet MagentoPotenciální české klienty má přesvědčit právě konference Meet Magento, které se 31. 3. – 1. 4. 2016 v hotelu Pyramida má zúčastnit kolem 300 lidí z toho 150 vývojářů, 60 obchodníků a 70 zástupců prodejců.

Magento, systém pro správu obsahu, aktuálně používá více jak 240 000 obchodníků včetně společností Nike, Ford, Samsung, Christian Louboutin nebo Lenovo (přímý prodej).

Konference  je podle organizátora určena „obchodníkům i vývojářům, kteří chtějí zvýšit a zefektivnit interakci se zákazníky,  kteří chtějí povýšit znalosti i možnosti svého internetového obchodu na novou vyšší úroveň, dále všem, jež hledají nové podnikatelské nápady a partnery, ale také těm, kteří doposud podnikají mimo oblast internetu a rádi by tuto skutečnost změnili“.

Mezi hlavními vystupujícími v Praze budou: Ben Marks, Magento evangelist – Magento; Igor Bondarenko, head of business development – Neklo; Sergey Lysak, co-founder and CEO, Eltrino; Thomas Goletz, president of the Meet Magento Association; Guido Jansen, Chief Psychology Officer – Euroflorist a Alexander Stelmakh, co-founder and Chief Strategy Officer – Amasty.

Více informací naleznete na webu konference Meet Magento.
Úvodní foto: Magento

Komentáře