E-Blue a Marvo budou hlavními partnery Mistrovství České republiky v PC hrách

Distributor Lama Plus bude i letos hlavním partnerem Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách. Na akci opět postaví Gaming arénu, kde představí produkty značek E-Blue a Marvo. Pod záštitou značky Marvo navíc proběhnou kvalifikační on-line turnaje ve hře PUBG.

E-Blue a Marvo budou hlavními partnery Mistrovství České republiky v PC hráchSpolečnost Lama Plus, distributor počítačových herních doplňků E-Blue a Marvo, oznámila, že i letos bude hlavním partnerem na Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách. Akce se bude konat od 8. do 10. 11. 2019 na brněnském výstavišti.

Pod záštitou značky Marvo proběhnou i kvalifikační on-line turnaje ve hře PUBG. Lama Plus na výstavišti znovu postaví Gaming arénu, kde budou k dispozici plně vybavená herní místa, kde si návštěvníci akce budou moci vyzkoušet produkty značky.

Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách je nejdůležitější událostí gaming scény v roce 2019 v České republice,“ zdůrazňuje význam spolupráce Martin Karas, PC gaming specialista společnosti Lama Plus.

Jako specialisté, kteří to s doplňky pro gaming myslí vážně, jsme hrdí, že i letos se můžeme zúčastnit jako hlavní partner s exkluzivitou na periferie. Věříme, že návštěvníci si opět najdou cestu do naší Gaming arény,“ dodal.

Zdroj: Lama Plus

Úvodní foto: © Mikael Damkier - Fotolia.com

Komentáře