Dynamic Mobile přivádí na český trh chytré telefony Leagoo

Pět chytrých telefonů čínské značky Leagoo je nově k dispozici na tuzemském trhu. Dynamic Mobile je autorizovaným distributorem a kromě produktů poskytuje i komplexní podporu.

Dynamic Mobile přivádí na český trh chytré telefony LeagooNa český trh vstoupila prostřednictvím distribuční společnosti Dynamic Mobile (dříve Zopo Mobile) nová značka chytrých telefonů Leagoo. Ta vznikla teprve před necelým rokem a je součástí portfolia čínské společnosti Oteda Group.

Na českém trhu bude k dispozici pět modelů – Lead 1i, Lead 2, Lead 4, Lead 5 Lead 7. Jejich cena se pohybuje v rozmezí od 1 850 do 4 350 korun včetně DPH.

Telefony jsou vybaveny operačním systémem Android 4.4 KitKat s lokalizací do českého jazyka. Všech pět modelů nabídne technologii dual SIM. Všechny prodávané produkty mají certifikát CE.

Oficiální distribuce telefonů nabízí široké spektrum příslušenství především v podobě různých krytů, pouzder a folií. Distributor Dynamic Mobile zajišťuje značce komplexní podporu, od manuálů, přes autorizovaný záruční a pozáruční servis, telefonickou podporu až po možnost vyzkoušet si všechny modely v pražském showroomu.

Stali jsme se autorizovaným distributorem, produkty máme skladem, naši servisní technici jsou připraveni na případné servisní zásahy a opravy,“ uvedl David Buršík, jednatel Dynamic Mobile.

V případě velkoobchodního trhu jsme připraveni našim partnerům z řad resellerů, retailu, ale i e-tailu zajistit požadované množství telefonů a příslušenství,“ dodal.

Zdroj: Dynamic Mobile

Úvodní foto: Leagoo

Komentáře