Dvě designová ocenění Red Dot „Nejlepší z nejlepších“ si odneslo Lenovo

Nový Ultrabook ThinkPad X1 Carbon a panoramatický monitor ThinkVision LT2934z získaly v designérské soutěži prestižní ocenění 2014 Red Dot „Best of the Best“ za produktový design.

Dvě designová ocenění Red Dot „Nejlepší z nejlepších“ si odneslo LenovoOcenění si odnesly i další produkty z portfolia společnosti Lenovo, a to ThinkPad Tablet 8 a Quickshot Cover, přenosné pouzdro pro ThinkPad Ultra Messenger a dotykový monitor ThinkVision LT1423p.

Tyto ceny navazují na loňský úspěch společnosti Lenovo, která byla v roce 2013 zvolena jako Red Dot „Design Team of the Year“. Red Dot je mezinárodní designová soutěž konající se v Essenu v Německu.

Vítězné produkty byly vybrány z téměř 5 000 prací designérů, architektů a výrobců z 53 zemí mezinárodní porotou 40 rozhodčích s odbornými znalostmi v různých oblastech průmyslového designu.

Oceněné produkty budou k vidění jak v Red Dot Design Museum v Essenu, v katalogu svázaném se samotnou výstavou, tak i v online multimediální podobě.

ThinkPad X1 Carbon a ThinkVision LT2934z jsou produkty, které povznášejí kultovní Think design představující ultra lehkou mobilní výpočetní techniku a ohromující vizuální efekty v uhlazeném a elegantním provedení,“ uvedl v oznámení David Hill, viceprezident divize Think Design and User Experience společnosti Lenovo

Ceny budou předány společnosti Lenovo na galavečeru v Essenu 7. července 2014.
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře