Dušan Kolínek přichází rozvíjet projektové obchodní kanály v eD system Czech

Nový business & channel development director distributora eD system Czech přichází ze stejné pozice v sesterské společnosti DNS. Rozvoj obchodu chce postavit na rozvoji spolupráce s partnery, širším portfoliu a intenzivnější spolupráci v rámci skupiny.

Dušan Kolínek přichází rozvíjet projektové obchodní kanály v eD system CzechDistributor eD system Czech oznámil jmenování Dušana Kolínka na pozici business & channel development director. Jeho hlavním cílem bude rozvoj projektového obchodního kanálu, který chce postavit na třech hlavních pilířích..

Prvním z nich bude rozvoj prodejního kanálu velkých obchodních partnerů a systémových integrátorů, druhým snaha o rozšíření produktového portfolia a třetím synergie napříč celou skupinou, tedy mezi eD system, Dileris, E LINKX, CELogis a DNS.

Dušan Kolínek má bohaté zkušenosti z oblasti IT, které v průběhu své osmnáctileté kariéry nejdřív sbíral v řadách výrobců IBM, Cisco, HP, Xerox a Comparex, načež zakotvil v týmu společnosti DNS, kde zastával stejnou pozici, na kterou nyní nastoupil do sesterského „édéčka“.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře