Dušan Kolínek bude v DNS rozvíjet partnerský kanál a byznys

Distributor s přidanou hodnotou, společnost DNS, přijala novou posilu pro rozvoj obchodu a partnerského kanálu se synergií s eD systemem.

Dušan Kolínek bude v DNS rozvíjet partnerský kanál a byznysDušan Kolínek má v DNS na starost rozvoj obchodu a partnerského kanálu. Jeho úkolem je příprava a realizace strategie, která pomůže rozšířit a zkvalitnit partnerskou základnu a najít nové příležitosti na trhu ICT.

Součástí této mise je také nastavení užší spolupráce s naší sesterskou společností eD’system a nalezení synergického efektu mezi Value Add a Broadline distribucí nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Polsku,“ uvedl Dušan Kolínek ke svému jmenování.

Do DNS přichází z pozice obchodního a marketingového ředitele ve společnosti Comparex, kde byl zodpovědný za rozvoj obchodu jak v České republice, tak na Slovensku.

Dušan Kolínek své zkušenosti jsem získával u velkých výrobců a systémových integrátorů, jako jsou IBM a HP, kde vedl obchodní oddělení v segmentu výroby a utilit. Dalších téměř osm let pracoval pro Cisco ČR jako team leader obchodní divize Commercial, odkud si na 3 roky „odskočil“ na pozici obchodního a marketingového ředitele v českém zastoupení Xerox ČR.

Je ženatý a má dvě děti, takže jeho hlavním koníčkem je rodina. Mezi jeho záliby patří všechny aktivity na čerstvém vzduchu, hlavně horské kolo, lyže, plavání, ale i horská turistika a poznávání nových krajů a přírodních scenérií.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: Comparex

Komentáře