Dostupnost produktů TP-Link má podpořit nové logistické centrum v Brně

Společnost TP-Link, dodavatel síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, v průběhu července 2014 zprovoznila své nové logistické centrum pro ČR a SR.

Dostupnost produktů TP-Link má podpořit nové logistické centrum v BrněNové logistické centrum nyní zajištuje všechny dodávky pro české a slovenské distributory, jež byly dříve řešeny přes polskou pobočku společnosti TP-Link.

Existence logistického bodu umístěného v České republice má zajistit lepší a především rychlejší dostupnost produktů pro lokální trh než regionální sklad v Polsku.

Za vznikem centra stojí dlouhodobá snaha o poskytování kvalitních služeb pro všechny distributory společnosti TP-Link a jejich obchodní partnery,“uvedl v oznámení médiím Martin Rak, channel sales manager společnosti TP-Link pro ČR a Slovensko.

Osamostatnění se od Polska

TP-Link zároveň uvedl, že jde o další důležitý krok v procesu budování lokální pobočky TP-Link Czech s.r.o., k jejímuž vzniku došlo v prvním čtvrtletí 2014.

Lokální entita s účinností od 1. 7. 2014 převzala veškerou odpovědnost nejen za logistiku a finance, ale také marketingovou a obchodní podporu zákazníků v České republice a na Slovensku. TP-Link Czech v současnosti zaměstnává 12 pracovníků.

Distribuční síť společnosti TP-Link zůstává nadále beze změn. V České republice distribuci zajišťují společnosti ABC Data, AT Computers, Discomp, i4wifi a Penta CZ. Na Slovensku řídí distribuci produktů značky TP-Link společnosti Agem Computers, eD system Slovakia.

Zdroj: TP-Link

Úvodní foto: © Franck Boston - Fotolia.com

Komentáře