Dočasný ředitel Symanteku burcuje k vylepšení partnerského kanálu

Richard Hill chce vylepšit partnerskou spolupráci hlavně v oblasti pružnosti reakce na poptávku a využívání příležitostí. Zároveň naznačil, že se Symantec chce více věnovat malým a středním podnikům.

Dočasný ředitel Symanteku burcuje k vylepšení partnerského kanáluSpolečnost Symantec minulý týden oznámila nepříliš příznivé výsledky loňského hospodaření a po náhlé rezignaci svého CEO jmenovala Richarda Hilla dočasným výkonným ředitelem. Hill nyní uvedl, že partnerský kanál společnosti čekají velké změny.

Hill vyzval k celkovému zylepšení partnerské spolupráce, zejména co se týče rychlosti reakce na poptávku a využívání příležitostí. Hill také naznačil, že Symantec má již připravené účinné kroky ke zlepšení celkové situace, konkrétní detaily však zatím neuvedl.

Potřebujeme urychlit procesy napříč kanálem, ať už se zaměřujeme na malé a střední podniky nebo velké firmy,“ řekl Hill. Dodal také, že kvůli tomu, že se Symantec více soustředil na velké podniky, v minulosti přišel o řadu příležitostí v segmentu SMB.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře