Do vedení Flowmonu přicházejí Mirek Kren, Marek Neubauer a Linda Szemlová

Česká technologická společnost Flowmon Networks, která vyvíjí řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí, posílila svůj nejvyšší management.

Do vedení Flowmonu přicházejí Mirek Kren, Marek Neubauer a Linda SzemlováS cílem podpořit globální expanzi se ředitelem celosvětového obchodu společnosti Flowmon Networks stal Mirek Kren, pozici finančního ředitele obsadil Marek Neubauer a ředitelkou HR se stala Linda Szemlová.

Společnost oznámila, že změny manažerské struktury, ale i nabírání dalších zaměstnanců v oblastech vývoje, obchodu i marketingu souvisí s globálním růstem firmy a plánem zdvojnásobit obrat do tří let.

Mirek Kren, Flowmon NetworksMirek Kren přichází na pozici „Chief Revenue Officer“ ze společnosti Kerio Technologies, kde v americkém Silicon Valley posledních několik let zastával pozici výkonného ředitele a byl zodpovědný za globální management i celkovou strategii firmy.

Rád bych plně využil neskutečné nadání lidí, kteří ve Flowmon za posledních deset let vyrostli a pomohl implementovat některé nové procesy a společně s vhodnou prodejní strategií pro jednotlivé regiony také zautomatizovat samotný prodej,“ uvedl v oznámení nový ředitel obchodu.

Marek Neubauer, Flowmon NetworksMarek Neubauer na pozici Chief Financial Officer přichází ze společnosti PricewaterhouseCoopers, kde strávil téměř devět let v oddělení auditu a účetního poradenství. Mezi jeho klienty patřily zejména lokální podniky s pobočkami v zahraničí a různou mírou procesní konsolidace.

Nová HR ředitelka Linda Szemlová dříve působila jak na vedoucích, tak HR pozicích. S vybudováním HR procesů pomáhala například společnosti AVG.

Linda Szemlová, Flowmon Networks„Ráda bych lidem ve firmě pomohla vytvořit co nejlepší prostředí, ve kterém se jim bude dobře a radostně pracovat. Mým nejdůležitějším úkolem ale bude udržet ve firmě skvělou atmosféru. Mohu zodpovědně prohlásit, že s takto vnitřně zdravou firmou jsem se za svou kariéru ještě nesetkala... Chtěla bych to zkusit zachytit a přenést firemní kulturu mezi lidi okolního světa,“ komentovala Linda Szemlová své plány.

Flowmon aktuálně vstupuje na náročný americký trh a svou pozornost zaměřuje také na Anglii a německy hovořící země. Aktivity rozvíjí také v asijsko-pacifickém regionu, kde se již etabloval v Japonsku. Řešení Flowmon tam používá na sto zákazníků, jako jsou poskytovatelé datových služeb, výrobní firmy nebo městská samospráva. V loňském roce Flowmon Networks dosáhl 25% růstu obratu.

Zdroj: Flowmon Networks
Úvodní foto: Flowmon Networks

Komentáře