Do programu Kaspersky Lab pro poskytovatele služeb se již zapojilo přes tisíc partnerů

Program pro poskytovatele služeb čítá rok po svém založení přes tisícovku registrovaných partnerů a pokračuje v růstu. V letošním roce chce Kaspersky přes tento program začít nabízet bezpečnostní řešení pro největší organizace.

Do programu Kaspersky Lab pro poskytovatele služeb se již zapojilo přes tisíc partnerůSpolečnost Kaspersky Lab kromě plánu na přestěhování infrastruktury z Ruska do Švýcarska oznámila také dosažení nového milníku. Její program pro poskytovatele řízených služeb (MSP), který byl spuštěn v dubnu 2017, již přivítal svého tisícího člena.

Tisícovka registrovaných partnerů je jasným důkazem toho, že náš MSP program zatím funguje dobře. V roce 2018 výrazně rozšíříme svou nabídku směrem k poskytovatelům služeb včetně řešení pro segment největších podniků,“ uvedl Ivan Bulaev, šéf partnerského kanálu společnosti.

Kaspersky Lab uvádí, že drtivá většina (95 %) účastníků programu sídlí v Evropě, přičemž nejvíce jich je v Beneluxu (34 %), Francii (28 %) a v severských zemích (16 %). Uplynulý rok podle výrobce ukázal, že nejvyšší poptávka je po ochraně koncových bodů.

Průzkum mezi účastníky programu ukázal, že hlavním zdrojem zisku je pro velkou většinu z nich (85 %) řešení Kaspersky Endpoint Security for Business. Kromě ochrany koncových bodů mají zákazníci zájem také o řešení pro vzdálený dohled nebo správu mobilních zařízení.

Kaspersky Lab dále odhalilo první novinky pro letošní rok, které zahrnují řešení Kaspersky Security for Microsoft Office 365 a další generací zmíněného Kaspersky Endpoint Security for Business. Další přírůstky do portfolia se zřejmě objeví v průběhu dalších měsíců.

Zdroj: Kaspersky Lab

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře