Do českého poskytovatele hostingových služeb vshosting~ vstupují zahraniční investoři

Společnost vshosting~ se v rámci expanze na nové trhy dohodla se třemi investičními skupinami z Německa. Ty nově ve firmě drží 75% podíl, zbývající čtvrtina zůstává zakladatelům.

Do českého poskytovatele hostingových služeb vshosting~ vstupují zahraniční investořiTuzemský poskytovatel managed hostingových služeb vshosting~ oznámil, že po více než roce jednání do firmy vstoupily tři investiční skupiny z Německa: Pecunalta, BrainWeb Investment a Quines Capital.

Společnosti vshosting~ mají pomoci v její plánované mezinárodní expanzi na další zahraniční trhy. Ve vshosting~ nyní drží 75% podíl, zbylých 25 % zůstává zakladatelům firmy, kterými jsou Damir Špoljarič (CEO) a Jan Martinů (CTO).

Jsme nadšeni, že investiční skupiny, za kterými stojí významné osobnosti světového hostingu, vidí v naší společnosti a jejích současných i nových službách velký potenciál,“, uvedl výkonný ředitel vshosting~ Špoljarič.

Dodal, že vedení společnosti zůstává zachování v nezměněné podobně a pro klienty ani tým se nic nemění. Do budoucna plánuje firma rozšiřovat stávající služby jako vshosting~ CDN či zavádět nové služby jako je AI cloudová platforma Zerops.

Zdroj: vshosting~

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře