DNS získala kontrakt na řešení Citrix

Společnost DNS, distributor s přidanou hodnotou, získala distribuční kontrakt na technologie Citrix Systems.

DNS získala kontrakt na řešení CitrixDNS bude pro Citrix jako autorizovaný distributor s přidanou hodnotou zajišťovat technické poradenství, konfiguraci a logistickou a marketingovou podporu.

Získání kontraktu oznámil poprvé Aleš Pernecký na IT Infrastructure & Security konference. Nyní firma oficiálně v oznámení potvrdila, že Citrix rozšiřuje její portfolio v oblasti infrastruktury, virtualizace a cloudových služeb.

Portfolio Citrixu, zejména produkty pro virtualizaci, load balancing a MDM, dobře zapadá do produktové strategie DNS a zároveň výborně doplňuje nabídku řešení divize Infrastruktura o nová, inovativní řešení, která odpovídají aktuálním trendům v oblasti informačních technologiích,“ uvedl v oznámení Aleš Pernecký, šéf divize Infrastruktura společnosti DNS.

K nabídce řešení Citrix distributor uvedl, že zvyšuje mobilitu podniků prostřednictvím bezpečných osobních i firemních prostředí, která uživatelům poskytují okamžitý přístup k aplikacím, desktopům, datům.

Řešení Citrix reagují na trend BYOD. Umožňují např. komunikaci z jakéhokoli zařízení a prostřednictvím jakékoli sítě.

Těšíme se na spolupráci s DNS a již nyní víme, že specializovaná školení a vzdělávání spolu s další podporou napomohou zákazníkům k dosažení jejich cílů a celkovému růstu,“ dodal ve zprávě Detlev Knierim, channel director, Citrix.

Citrix tímto doplnil druhého českého distributora k Arrow ECS, které bylo jediným držitelem kontraktu od akvizice Computerlinks v roce 2013.

Zdroj: DNS, ChannelWorld
Úvodní foto: Citrix, DNS

Komentáře