DNS v létě oslaví 20 let na českém trhu

„Déeneska“ má před sebou nový fiskální rok, který se ponese ve znamení oslav. V létě to bude 20 let, co se její název poprvé objevil v obchodním rejstříku.

DNS v létě oslaví 20 let na českém trhuSpolečnost DNS, přední český distributor s přidanou hodnotou, oslaví 24. 7. 2017 významné výročí 20 let fungování na českém trhu. Nyní v dubnu začíná společnosti nový fiskální rok, který se ponese ve znamení oslav tohoto jubilea.

Společnost uvádí, že za svou pozici na trhu vděčí především široké síti obchodních partnerů. Dalším důležitým pilířem je stabilní portfolio nejvýznamnějších světových výrobců hardwaru i softwaru, které firma v poslední době rozšířila o distribuci společností CommVault, Fujitsu, Microsoft a Dell EMC.

Historie společnosti se začala psát už před rokem 1997 a to pod vlajkou CHS Electronics. Značka DNS byla zapsána v obchodním rejstříku v létě 1997. Svou obchodní činnost stavěla zejména na produktech výrobce Hewlett-Packard a IBM, nicméně postupně se stala distributorem více než dvaceti globálních značek.

Dvacet let je v životě člověka dětství a mládí, prodělané dětské nemoci, nerozvážnosti a kotrmelce, učení se, studium a vstup do dospělosti. Díky úžasnému týmu šikovných a někdy i šílených kolegů má DNSka toto vše úspěšně za sebou,“ uvedl výkonný ředitel společnosti DNS Petr Kuliš.

My interně si přejeme dalších dvacet let zralosti, dokonalosti, úspěchů a věříme, že si toto výročí, společně s našimi zákazníky, budeme po celý nadcházející rok užívat,“ dodal.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: © olly - Fotolia.com

Komentáře