DNS spouští cloudové tržiště a slibuje komplexní podporu

Kromě cloudových řešení typu IaaS, PaaS a SaaS se mohou partneři distributora těšit na podporu v podobě obchodních nabídek, technických návrhů, marketingu, financování nebo pomoci s právními náležitostmi.

DNS spouští cloudové tržiště a slibuje komplexní podporuVAD distributor DNS vstupuje do oblasti cloudových služeb prostřednictvím nového projektu s názvem DNS Cloud Marketplace. Cílem tohoto on-line tržiště, které je dostupné na adrese marketplace.dns.cz, je poskytnout obchodním partnerům komplexní podporu při prodeji cloudových řešení.

DNS uvádí, že Cloud Marketplace představuje obchodní nástroj se stále se rozšiřujícím portfoliem řešení typu IaaS, PaaS a SaaS od předních českých poskytovatelů, která jsou provozována v datových centrech na území ČR. V současnosti nabízí produkty značek Microsoft, VMware, Commvault, Veeam a dalších.

Součástí podpory obchodních partnerů je příprava obchodních nabídek a návrhů technických řešení, marketingové aktivity, podpora v oblasti financování a fakturace cloudových služeb v partnerském modelu, vzdělávání a školení v oblasti cloudu a v neposlední řadě také právní podpora v podobě vzorových smluv.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: © Maxim_Kazmin - Fotolia.com

Komentáře