DNS spojila divize Infrastruktura a Huawei

Nová jednotka má za cíl nabízet komplexní řešení pro budování ICT infrastruktury a jejího zabezpečení.

DNS spojila divize Infrastruktura a HuaweiSpolečnost DNS oznámila, že sloučila své divize Infrastruktura a Huawei. Nová divize si ponechá název Infrastruktura a bude nabízet jak bezpečnostní řešení a technologie, tak řešení pro networking.

Produktové portfolio nové divize čítá 18 českých i zahraničních výrobců IT produktů a nabízí řešení pro ochranu dat, stejně jako a produkty pro budování ICT infrastruktury, zahrnující networking (routery, switche), řešení pro optické sítě (WDM, GPON), unifikovanou komunikaci, IP telefonii, videokonferenční systémy, wireless LAN nebo technologie pro datová centra (servery, storage, desktop a cloud).

Vedením nové divize byl pověřen Aleš Pernecký, který do DNS přichází ze společnosti IBM. Z pozice business unit managera bude zodpovědný za společný rozvoj obou sloučených divizí a zastřešení obchodních aktivit této jednotky.

Vedoucí původních divizí, Igor Tomeš a Radek Beránek, budou mít v nové jednotce na starost oblast bezpečnosti, resp. infrastruktury.

Naším cílem je zvýšit povědomí o divizi Infrastruktura jako o důvěryhodném a kompetentním partnerovi pro komplexní řešení zahrnující síťové a bezpečnostní technologie,“ nastínil Aleš Pernecký své nejbližší plány.

DNS má po tomto sloučení celkem 7 divizí: Dell, HP, Hitachi, IBM, Infrastruktura, SW a Solutions Sales and Delivery.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: © alehdats - Fotolia.com

Komentáře