DNS rozšiřuje distribuční portfolio o řešení značky Novicom

Distributor doplňuje existující portfolio v rámci vrstev 3-7 OSI modelu i o řešení pro vrstvu 2, která v portfoliu DNS dosud chyběla a kterou nabídka české společnosti Novicom pokrývá.

DNS rozšiřuje distribuční portfolio o řešení značky NovicomSpolečnost DNS oznámila, že v souladu se svou strategií rozšiřování portfolia v oblasti IT bezpečnosti uzavřela distribuční smlouvu s českou společností Novicom. Záměrem je rozšířit nabídku v rámci vrstev 3-7 OSI modelu i o řešení pro vrstvu 2.

DNS začleněním portfolia Novicomu nabízí svým partnerům výkonný L2 monitoring, vysokou viditelnost sítě přes přehledný dashboard, efektivní správu IP prostoru, řízení bezpečnosti přístupu do sítě a centralizaci správy rozlehlých distribuovaných sítí.

Toto řešení dle distributora zároveň zvyšuje ochranu sítě před ransomware, což je důležité s ohledem na narůstající množství útoků a to i v souvislosti s principem BYOD, kdy správce sítě nemá koncová zařízení úplně pod kontrolou.

Jsme rádi, že jsme rozšířili naše portfolio o řešení Novicom, které vhodně doplňuje existující IT bezpečnostní technologie našich standardních dodavatelů typu Check Point, Fortinet či RadWare,“ uvedl Aleš Pernecký, manager Business Unit Security v DNS.

Technologie společnosti Novicom nám i našim obchodním partnerům zcela jistě pomůže otevřít i další obchodní příležitosti v oborech, do kterých do budoucna cílíme, jako je např. IoT, Smart City a další,“ dodal.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře