DNS rozšiřuje distribuci řešení Dell Software

V návaznosti na distribuci produktů Dell SonicWall, s níž DNS začalo v roce 2013, nyní došlo na rozšíření nabídky řešení divize Dell Software o další produkty.

DNS rozšiřuje distribuci řešení Dell SoftwareSpolečnost DNS oznámila uzavření distribučního kontraktu na řešení skupiny Dell Software. DNS bude mít v rámci dohody na starost primárně rozvoj partnerské báze, zajištění servisních služeb prostřednictvím partnerů a aktivit v oblasti marketingu.

Dell Software je divizí společnosti Dell, specializující se na prodej end-to-end řešení pro datová centra a správu cloudu, správu mobilních uživatelů, správu a ochranu dat a zajištění bezpečnosti pro společnosti všech velikostí.

Smlouva o distribuci produktů Dell Software zahrnuje vybraná řešení v oblastech bezpečnosti, ochrany dat, správy datových center a cloudových služeb, správy informací a správy mobilních zařízení.

Konkrétně jde o zařízení nové generace, jako jsou UTM firewally, VPN koncentrátory a přístupové body WiFi, vše z rodiny produktů SonicWall. Dále to jsou aplikace pro správu koncových zařízení Dell Kace a také software pro správu dat, virtutální a fyzické zálohování, deduplikace, migrační nástroje, monitoring či zabezpečení dat z široké nabídky produktů Dell Quest.

Rozvojem aktivit v oblasti Dell Software chceme posílit naši přítomnost v regionech s velkým potenciálem, ke kterým Česká republika jednoznačně patří. Mimo jiné se zaměříme na rozšíření povědomí o tomto zajímavém portfoliu na koncovém trhu,“ uvedl Stanislav Hájek, marketingový ředitel ze společnosti Dell Česká republika.

Se společností Dell jsme uzavřeli strategické partnerství již v roce 2012. První vlaštovkou v distribuci DNS se stalo v loňském roce řešení Dell SonicWall. Dnes jsme po rozšíření naší nabídky o další škálu produktů divize Dell Software schopni zákazníkům nabídnout pod hlavičkou DNS ucelené portfolio produktů Dell,“ dodal Jiří Dobeš, šéf divize Dell společnosti DNS.

Zdroj: DNS
Úvodní foto: Dns, Dell

Komentáře