DNS přivítala čtyři nové tváře, budou se starat o distribuci Microsoftu

Tým společnosti se rozrostl o dva account managery a dva licenční specialisty pro řešení od Microsoftu. Všichni nováčci přechází ze společnosti Servodata, kde pracovali v obchodní jednotce, kterou DNS převzala koncem roku 2016.

DNS přivítala čtyři nové tváře, budou se starat o distribuci MicrosoftuSpolečnost DNS nezískala akvizicí divize Microsoftu společnosti Servodata pouze distribuci této značky, ale i tým odborníků, který ji zajišťoval. Řady distributora nyní rozšířila čtveřice nových tváří, která bude pokračovat ve své dosavadní práci pod vlajkou DNS.

Lucia Kulichová a Jiří Mates (nahoře) nastupují k DNS na své staronové pozice account managerů. Kulichová se specializuje na prodej do segmentu školství, zatímco Mates je zaměřený na komunikaci s koncovými zákazníky a koordinaci s výrobcem.

Lucia Kulichová ve volném čase nejraději sportuje a cestuje, letos má namířeno do Indonésie. Jiří Mates se ve volném čase věnuje designu, architektuře a historickým i současným autům a motorkám.

Druhou dvojici tvoří Miroslav Roguľa a Alena Rendón (dole), kteří budou v rámci DNS pokračovat v práci na pozicích licenčních specialistů. Společně budou tvořit větší část „mozku“ licenčního centra, podporovat obchodníky a komunikovat s výrobcem.

Miroslav Roguľa se nedávno začal učit programovat, ale rád si odpočine od monitoru a jde se projít nebo usedne s knihou. Alena Rendón ve volném čase nejraději sportuje a chodí do přírody, zároveň zbožňuje umění a hudbu.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS

Komentáře