DNS je zlatým distributorem společnosti Micro Focus v České republice a na Slovensku

Distributor se v budoucnosti chce zaměřit na rozvoj partnerské sítě a rozšíření přidané hodnoty pro další produkty Micro Focus. Zároveň plánuje nabízet odborné služby v rámci celého životního cyklu projektu.

DNS je zlatým distributorem společnosti Micro Focus v České republice a na SlovenskuSpolečnost DNS oznámila, že dosáhla statusu „Gold“ distributora společnosti Micro Focus na českém a slovenském trhu. Do budoucna plánuje rozšířit svoji přidanou hodnotu pro další produkty z rodiny Micro Focus.

Když jsme před rokem uzavírali distribuční kontrakt se společností Micro Focus, deklarovali jsme naši ambici stát se jejím klíčovým distributorem,“ uvedl Pavel Klimuškin, generální ředitel DNS.

Jsem rád, že se nám tuto ambici daří naplňovat a že se DNS stává preferovaným partnerem nejen pro Micro Focus, ale i pro implementační partnery, kterým poskytuje potřebnou podporu,“ dodal.

Robert Dastych, team leader SW, upřesnil, že distributor se nyní plánuje zaměřit na rozvoj partnerské sítě a poskytovaných služeb. „Chceme být schopni nabídnout odborné služby v rámci celého životního cyklu projektu,“ naznačil.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře