DNS je největším distributorem produktů HPE za rok 2019

Společnosti se podařilo získat cenu i přesto, že nemá oprávnění pro prodej celého portfolia produktů Aruba. Ocenění z rukou zástupců HPE převzali Petr Jirků a Pavel Klimuškin.

DNS je největším distributorem produktů HPE za rok 2019Společnost DNS oznámila, že získala ocenění největšího distributora produktů značky HPE za uplynulý rok. Cenu na slavnostním galavečeru převzal Petr Jirků, business unit manager HPE, společně s Pavlem Klimuškinem, výkonným ředitelem DNS.

Zisk tohoto ocenění nám udělalo opravdu velkou radost a považujeme jej za téměř neuvěřitelné, neboť nemáme oprávnění prodávat celé portfolio produktů Aruba, ale jen část, a to DC Networking,“ uvedl Jirků.

Tohoto vítězství jsme dosáhli díky našim partnerům, jejich skvělé práci a důvěře, kterou vkládají do spolupráce s námi. Velké poděkování si zaslouží celý náš HPE tým odvádějící dlouhodobě vynikající práci,“ dodal.

Loňské předávání ocenění distributor roku bylo jednou z prvních akcí, které jsem se zúčastnil. Doufal jsem, že i přes handicap neúplného portfolia se můžeme stát největším distributorem HPE, a po roce se to stalo,“ vyjádřil se k ocenění Klimuškin.

Zdroj: DNS
Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře