DNS je největším distributorem enterprise produktů HP za rok 2013

Společnost DNS, největší distributor s přidanou hodnotou na českém trhu, obhájila titul „Největší distributor v oblasti prodeje produktů EG 2013“ firmy Hewlett-Packard, která vyhlásila nejlepší partnery za rok 2013.

DNS je největším distributorem enterprise produktů HP za rok 2013HP předalo ocenění partnerům 4. 2. 2014 během slavnostního večera konaného v prostorách Anežského kláštera za účasti nejvyššího vedení společnosti HP v ČR - Jana Kameníčka, generálního ředitele české pobočky a Eriky Lindauerové, ředitelky divize Printing and Personal Systems Group pro Českou republiku a Slovensko.

Za společnost DNS ocenění převzal ředitel divize HP Petr Jirků, který v oznámení zaslaném médiím dodal: „Partneři využívající naše obchodní, konzultační či finanční služby, mají prokazatelně vyšší úspěšnost v akvizici obchodních případů a zvyšují tak své šance na dlouhodobý úspěch v obchodní soutěži.

Podporu partnerských projektů zajišťují nejen naši presales specialisté a obchodníci, ale také skupina zkušených konzultantů.“

Divize HP společnosti DNS je i pro rok 2014 Preferred HP Value Add Distributorem, který disponuje osvědčením pro dodávky všech produktových řad (servery, storage, networking, enterprise security products, software a služeb) a je výhradním distributorem pro oblast HP Software.

Tyto specializace garantují partnerům, že DNS dosáhla nejvyššího stupně autorizace v technologiích HP. Divize zároveň provozuje HP Open Centrum, poskytující partnerům školení, certifikace a další služby.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS

Komentáře