DNS je jediným autorizovaným ditributorem FireEye

Společnost DNS, distributor s přidanou hodnotou, oznámila, že drží jako jediná v ČR distribuční kontrakt na bezpečnostních řešení firmy FireEye.

DNS je jediným autorizovaným ditributorem FireEyeDNS bude jako distributor s přidanou hodnotou pro FireEye zajišťovat i technická poradenství, konfiguraci a logistickou a marketingovou podporu.

Společnost FireEye vyvinula speciální bezpečnostní platformu založenou na virtuálním stroji, která poskytuje ochranu v reálném čase před kybernetickými útoky nové generace, jako je například pokročilý malware, útoky zero-day a cílené útoky APT.

 „Řešení firmy FireEye jsme zařadili do našeho portfolia pro ty zákazníky, kteří spravují velmi citlivá data a potřebují čelit hrozbám cíleně vyvíjeným k získání jejich dat,“ uvedlv oznámení Igor Tomeš, ředitel divize Inrastruktura společnosti DNS.

Jaime Andrews, director, channel and alliances, Europe ve společnosti FireEye tvrdí, že pokročilé útoky představují globální problém, pocházejí však i z České republiky.

V důsledku toho vláda v posledních letech sestavila plány na pomoc při zajišťování kybernetické bezpečnosti. Věříme, že mnoho organizací v tomto regionu by mělo užitek z používání našich produktů a služeb. Společnost DNS jsme si zvolili jako svého spolehlivého partnera díky jejím prokazatelným výsledkům při budování sítě prodejců na českém a slovenském trhu,” dodal.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS, FireEye

Komentáře