DNS je distributorem zálohovacích řešení Veritas Technologies

Společnost do svého portfolia zařadila řešení pro zálohování a správu dat americké značky Veritas Technologies, která pokrývají všechny segmenty trhu i všechny velikosti zákazníků.

DNS je distributorem zálohovacích řešení Veritas TechnologiesSpolečnost DNS oznámila, že uzavřela distribuční kontrakt s firmou Veritas Technologies. Ta se zabývá řešení v oblasti data management u a ochrany podnikových dat. Díky smlouvě DNS rozšířila svou nabídku zálohovacích řešení a správy dat.

Společným cílem obou společností je rozvoj partnerské báze, marketingových aktivit, edukace partnerů a koncových uživatelů primárně v oblasti SMB a mid-market.

Očekáváme, že dojde k naplnění synergií, a to jak mezi Veritas a DNS, ale že nabídka řešení Veritas dále posílí naší pozici u dalších zákazníků na trhu stejně jako osloví i stávající zákazníky,“ řekl Pavel Klimuškin, CEO společnosti DNS.

Věřím, že díky bohatým zkušenostem DNS budeme společně schopni ještě více oslovit nové zákazníky nejen z oblasti SMB a mid-market a předvést jim z našeho širokého portfolia produktů,“ doplnil Vlastimil Chramosta, country manager Veritasu pro ČR, SR a Pobaltí.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře