DNS je distributorem softwarových řešení Micro Focus

Micro Focus nabízí softwarová řešení pro management hybridních IT prostředí. Ve střednědobém až dlouhodobém horizontu chce DNS nabídnout svým partnerům kompletní VAD podporu pokrývající celé portfolio značky.

DNS je distributorem softwarových řešení Micro FocusDistributor DNS oznámil podepsání kompletní distribuční smlouvy se softwarovou společností Micro Focus, jež zapadá do strategie druhé jmenované společnosti posilovat svoji pozici na českém a slovenském trhu.

Micro Focus stoprocentně zapadá do strategie DNS, která chce být klíčovým hráčem na poli komplexních dodávek IT infrastruktury,“ uvedl k nové spolupráci Pavel Klimuškin, výkonný ředitel společnosti DNS.

Dnešní IT se stává čím dál tím více hybridním a jsme přesvědčeni, že právě řešení od Micro Focusu pomohou našim partnerům doplnit jejich dodávky o efektivní softwarové řešení pro management hybridních IT prostředí,“ dodal.

DNS se v krátkodobém horizontu zaměří na podporu především v oblastech IT Operations Management a Security, na které chce postupně nabalovat další řešení. Do budoucna chce nabídnout kompletní VAD podporu pokrývající celé portfolio Micro Focusu.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře