DNS je distributorem Commvaultu pro český i slovenský trh

Společnost DNS, největší distributor s přidanou hodnotou na českém trhu, oznámil distribuční kontrakt na celé portfolio společnosti Commvault v oblasti data managementu a ochrany podnikových dat.

DNS je distributorem Commvaultu pro český i slovenský trhDNS oznámila,že společným cílem obou společností je rozvoj partnerské báze, zajištění servisních služeb, edukace koncových uživatelů a partnerů a marketingové aktivity na českém a slovenském trhu.

Commvault se specializuje na řešení pro správu a ochranu dat. Jeho architektura, která je vyvinuta na jedné platformě, což má umožnit jednodušší a společný management a snížit celkové náklady na správu dat. Řešení Commvaultu je založeno na otevřených standardech datových služeb (více v rozhovoru s Alanem G. Buntem).

Na základě úspěchů na českém a slovenském trhu v posledních dvou letech rozšiřujeme dále své aktivity v těchto zemích vedoucí k zajištění dlouhodobého růstu.

Poté, co společnost DNS prošla podrobným prověřením jakožto distributor, přesvědčila nás zejména shoda s komplexním portfoliem, Channel-master projekt zajišťující vynikající dostupnost jak ke klíčovým parterům tak regionálním prodejcům na trhu a neposledně excelentní marketingová podpora propagace a zvýšení povědomí o značce,“ uvedl v oznámení Gerhard Raffling, oblastní ředitel Commvaultu pro střední a východní Evropu.

Distribuční smlouva s DNS zahrnuje všechny produkty, služby a možnosti nabízené společností Commvault a je platná pro český a slovenský trh. Produktovým manažerem je Daniela Veverková (kontakty pro přihlášení uživatele v profilu DNS).

Spolupráce se společností Commvault pro nás znamená významné rozšíření portfolia naší firmy, sítě našich partnerů a zároveň příležitost k růstu společnosti v oblasti ukládání a práce s daty,“ dodal Petr Kuliš, výkonný ředitel.

Zdroj: DNS
Úvodní foto: Commvault, DNS

Komentáře