DNS je distributorem bezpečnostních řešení od Panda Security

Nový distribuční kontrakt rozšířil portfolio DNS o nová řešení pro ochranu koncových bodů, která by měla pomoci partnerům společnosti a jejich zákazníků při naplnění povinností vyplývajících z nařízení GDPR.

DNS je distributorem bezpečnostních řešení od Panda SecuritySpolečnost DNS oznámila uzavření distribučního kontraktu se španělskou společností Panda Security, která se specializuje na kybernetickou bezpečnost. DNS díky novému kontraktu rozšířila své portfolia o řešení pro ochranu koncových bodů a antivirus.

Panda Security se svým produktem Adaptive Defense 360 přináší do DNS portfolia další řešení, které pomůže našim partnerům a jejich zákazníkům s plněním požadavků na soulad s nařízením EU 2016/67 GDPR,“ uvedl Aleš Pernecký, business unit manager divize Infrastruktura.

Panda Security byla původně založena v roce 1988 ve Španělsku jako výrobce antivirové ochrany. V současné době je podle DNS lídrem trhu s technologií pro ochranu koncových bodů s vlastním řešením Endpoint Detection and Response (EDR).

Panda Security dodává svoje řešení 30 milionům uživatelům ve 180 zemích. Společnost zaměstnává 600 pracovníků a má svoje zastoupení v 16 zemích.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: © Maxim_Kazmin - Fotolia.com

Komentáře