DNS expanduje na Slovensko, vedení nové pobočky se ujal Peter Kucer

Distributor na Slovensku dosud působil skrze svou sesterskou firmu eD system Slovakia, nyní se však rozhodl k přímému vstupu a otevřel si vlastní kanceláře v Bratislavě.

DNS expanduje na Slovensko, vedení nové pobočky se ujal Peter KucerSpolečnost DNS se po dvaceti letech působení na českém trhu rozhodla dobýt i ten slovenský. Přední český distributor s přidanou hodnotou oznámil otevření kanceláře v Bratislavě, odkud bude řídit projektovou distribuci na Slovensku a aktivně propagovat své portfolio, které navíc plánuje rozšířit.

Vedením slovenské pobočky, která v rámci DNS představuje novou, sedmou divizi, byl pověřen Peter Kucer (na fotografii). Ten dosud působil jako ředitel VAD divize sesterské společnosti eD system Slovakia a dovedl ji k vítězství v ChannelWorld Awards. Společně s ním pod DNS přešli také Alexander Lehocký a Ľubomír Horňák.

Cieľom otvorenia pobočky DNS na Slovensku je zopakovať jej úspech z pôsobenia na českom trhu, rozšíriť sieť partnerov pre dodávateľov ktorých zastupuje a zároveň umožniť slovenským partnerom mať priamy kontakt na spoločnosť a celé odborné zázemie,“ shrnul Peter Kucer, jaké budou jeho hlavní úkoly.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS

Komentáře