Dlaždice? TN Trade změnil logo a spustil beta verzi nového webu

Reselleři nakupující u distribuční společnosti TN Trade mohou nyní testovat beta verzi nového B2B e-shopu.

Dlaždice? TN Trade změnil logo a spustil beta verzi nového webuTN Trade se sídlem v Hradci Králové spustil v pátek 17. 11. 2017 beta verzi svého nového webu. Z prozatímně původních stránek tntrade.cz se na něj dostanete buď prostřednictvím popup upozornění, nebo skrze www.beta.tntrade.cz.

Uprostřed panelu v záhlaví dominuje vyhledávací pole, které po zadání našeptává jak produktové kategorie, tak konkrétní zboží. V pravé části záhlaví svítí upozornění na nové promoakce, případně profil nakupujícího a jeho košík.

Panel menu odkazuje na osm základních produktových segmentů – PC elektro, domácnost, sport, hračky, hobby, auto moto, kancelář a foto audio video. Po najetí myši se vysune submenu a podrobnějším dělením na další segmenty.

Hlavní obsah úvodní stránky se pak skládá z dlaždic obdobným grafickému rozhraní Start nabídky Windows 10. Domovská stránka slouží k upoutávkám na produktové novinky, promoakce či konkrétní produktové segmenty uvedené prodejní argumentací (jak na poslech televize, jak na prach v PC apod.)

Samotný produktový katalog umožňuje třídit zboží podle produktových segmentů či skupin. Parametricky lze nabídku omezit podle ceny, značky, dostupnosti, případně dopravy zdarma. Bližší parametrické vyhledávání zatím není možné.

TN Trade redesignoval také své logo, o čemž informoval již dříve skrze své stránky na Facebooku.

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: www.beta.tntrade.cz

Komentáře