Divize Tech Data Maverick AV Solutions přináší do Evropy řešení Airtame

Tech Data rozšiřuje partnerství se společností Airtame, poskytovatelem řešení pro bezdrátové sdílení obrazovky, do dalších 15 zemí v Evropě.

Divize Tech Data Maverick AV Solutions přináší do Evropy řešení AirtameDivize Maverick AV Solutions společnosti Tech Data oznámila uzavření partnerství v oblasti distribuce se společností Airtame, která nabízí platformu pro bezdrátové sdílení obrazovky a spolupráci.

Spolupráce s evropským specialistou na AV technologie podle distributora přináší řešení pro bezdrátové sdílení obrazovky a digitální prezentaci společnosti Airtame do dalších 15 zemí, a navazuje tak na partnerství v regionu DACH.

Airtame nabízí kombinované řešení pro bezdrátové sdílení obrazovky, digitální prezentaci a správu zařízení pro školy a podniky s cílem podpořit spolupráci, produktivitu a zapojení v zasedacích místnostech, učebnách a sdílených prostorách.

Kombinovanou hardwarovou a softwarovou platformu společnosti Airtame již používá více než 20 000 zákazníků po celém světě, kteří jejím prostřednictvím uskuteční přes milion schůzek a kurzů měsíčně,“ říká Jonas Gyalokay, spoluzakladatel Airtame.

Jelikož máme v plánu i nadále rozšiřovat naši působnost v regionu EMEA, tato spolupráce nám umožní oslovit více IT a AV partnerů v celé Evropě,“ doplňuje.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře