Distributoři v regionu EMEA považují gaming za jednu z priorit pro rok 2017 (Distree)

Rostoucí poptávka po herních produktech a příslušenství spojená s nadšením, jež vzbuzuje virtuální realita, posouvá gaming na první příčky seznamu priorit IT distributorů v regionu EMEA. Program únorové konference Distree EMEA proto nabídne speciální herní zónu a významného řečníka z oboru.

Distributoři v regionu EMEA považují gaming za jednu z priorit pro rok 2017 (Distree)Herní produkty a příslušenství skýtají silný růstový potenciál. Na tom se shodli distributoři napříč regionem EMEA, které v rámci svého průzkumu oslovila společnosti Distree Events. Celkem 42 % respondentů považuje gaming za jeden ze tří nejslibnějších segmentů pro rok 2017 z hlediska růstu.

Trh herních produktů a příslušenství v regionu EMEA pokračuje ve vzestupu a vzrušení panující okolo virtuální reality zajistí, že gaming bude i v roce 2017 vnímán prodejními kanály jako růstový segment,“ uvedl Christophe Painvin, event director Distree EMEA.

Distree proto na svém každoročním setkání Distree EMEA 2017 chystá dedikovanou zónu pro výrobce zaměřené na herní segment, kteří se zde budou moci setkat se zástupci distributorů a resellerů z celého regionu. Své nové produkty tu předvedou značky například Snakebyte, Vuzix, Marvo, 3D Rudder a mnoho dalších.

Průzkum ukázal, že dvě třetiny distributorů, kteří se zúčastní konference, chtějí aktivně vyhledávat nové značky do svých portfolií. Když to spojíme s jasným zájmem o gaming, stane se konference ideální příležitostí pro herní značky, aby rozšířily svou síť v regionu EMEA,“ uvedl marketingový ředitel konference Liam McSherry.

Distree dále oznámilo, že na konferenci vystoupí Stefan Lampiden, ředitel společnost Game Advisor, který dříve pracovat pro společnosti Electronic Arts, Nokia, Microsoft nebo Warner Bros. Lampiden bude hovořit o herních platformách, virtuální realitě a nových příležitostech, které tyto fenomény přinášejí.

Konference Distree EMEA 2017 se koná ve dnech 21.-24. 2. 2017 v Grimaldiho fóru v Monaku. ChannelWorld je mediálním partnerem konference.

Zdroj: Distree Events
Úvodní foto: Intel

Komentáře