Distree oznámilo sérii IT a CE channel konferencí pro rok 2015

Celkem šest akcí pokryje regiony EMEA, Blízkého východu, Afriky, Ruska CIS a Brazílie Latinské Ameriky a Asie/Pacifiku.

Distree oznámilo sérii IT a CE channel konferencí pro rok 2015Distree Events oficiálně oznámilo plán konferencí pro rok 2015 – šest channel akcí naplánovaných po celém světě.

Distree Events, divize Infopro Digital, poskytne značkám IT a spotřební elektroniky efektivní platformu pro správu, rozvoj a uvádění nových kanálů na trh skrze e-taily, retaily, resellery a distributory.

Pro rok 2015 Distree chystá tyto akce:

"Každá akce Distree spojuje exkluzivní skupinu účastníků z řad top managementu a nákupčích vedoucích channel partnerů. To umožňuje na akci vytvořit vysoce zaměřené prostředí, které urychluje byznys v kanále, a poskytuje všem značkám od A-brandů po startupy silnou platformu pro zlepšení jejich cesty na trh," uvedl v oznámení Farouk Hemraj, ředitel a spoluzakladatel Distree Events.

Účastníci Distree Events si vytváří vlastní agendu předem domluvených schůzek. To umožňuje účastníkům prozkoumat a vybrat vhodné protějšky, se kterými se na akci setkají.

Na Distree EMEA 2015 v Monaku se sejde přes 1000 seniorních výkonných manažerů. Na příštím ročníku se ukážou zástupci více než 150 značek. Mezi hlavní témata budou patřit chytré domácnosti, připojená zařízení a interenet věcí.

Zdroj: Distree Events
Úvodní foto: Distree Events

Komentáře