Distree EMEA 2018 nabídne exkluzivní setkání velkých evropských distributorů

Analytická společnost Context nabídne v rámci konference Distree EMEA 2018 exkluzivní pásmo prezentací a panelových diskusí distributorů a vybraných resellerů. Setkání má pomoci vyřešit klíčové potíže spojené s distribucí a prodejem spotřebitelských technologií.

Distree EMEA 2018 nabídne exkluzivní setkání velkých evropských distributorůŠestnáctý ročník konference Distree EMEA 2018, který se bude konat ve dnech 6. - 9. 2. 2018, nabídne exkluzivní sekci pro VIP zástupce velkých evropských distributorů a vybraných resellerů pořádanou analytickou společností Context.

Setkání, které proběhne 8. 2. 2018 v monackém hotelu Fairmont, přinese prezentace a panelové diskuse zaměřené na hlavní potíže, které v současnosti trápí dodavatelský řetězec pro spotřebitelské technologie v regionu EMEA, a potřebu strategické spolupráce.

Mezi klíčová témata budou patřit omnichannelové strategie, úloha tržišť, měnící se role resellerů, evoluce obchodních modelů distributorů, otázka získávání a udržování lidí se správnými schopnostmi nebo nové technické příležitosti,“ uvedl Adam Simon, global managing director společnosti Context.

Cílem setkání bude – mimo jiného – prozkoumat nové způsoby, jak mohou distributoři poskytovat přidanou hodnotu. Context má podle pořadatele konference Distree Events dostatečné znalosti a informace pro to, aby rozklíčoval stále složitější situaci v oblasti prodejních kanálů.

Zdroj: Distree Events
Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře