Distree EMEA 2014 uspořádá summit na nositelnou elektroniku a připojená zařízení

Největší konference pro prodejní kanály IT a spotřební elektroniky se zaměří na nositelné technologie a připojená zařízení.

Distree EMEA 2014 uspořádá summit na nositelnou elektroniku a připojená zařízeníDistree EMEA potvrdilo zahrnutí nositelné elektroniky a připojených zařízení do agendy únorové konference v Monaku, kterou ChannelWorld podporuje jako mediální partner.

Distree EMEA je přední channel konference pro distributory, retailery a e-tailery ICT a spotřební elektroniky v Evropě, na Blízkém východě a v Africe (EMEA).

2014 je rok, kdy se nositelná elektronika a připojená zařízení přesouvají z hypu do reality; z designových nákresů do polic retailů a webů e-tailů; a z menšinového statutu se stává mainstreamová produktová kategorie s významnými prodeji přes kanál,“ uvedl Farouk Hemraj, ředitel a spoluzakladatel Distree Events.

Tento důležitý nový summit poskytne volume channel partnerům z regionu EMEA jedinečný vhled do trhu a roadmapu obchodního rozvoje… Prozkoumá také, jak se liší míra přijetí nositelných technologií a připojených zařízení napříč jednotlivými trhy EMEA,“ dodal.

Summit se uskuteční 13. 2. 2014 v Monaku od 14:00 do 16:00 v rámci agendy Distree EMEA. Setkání bude moderovat Lauren Eymard, spoluzakladatel a CEO komunitní platformy Red-Dolphin zaměřené na nositelnou elektroniku.

Podle Juniper Research dosáhne trh chytrých mobilních nositelných zařízení v roce 2018 hodnoty 19 miliard dolarů v porovnání s 1,4 miliardy dolarů v roce 2013. Proto na Distree EMEA vystoupí řada A-brandů i B-brandů, které budou prodejním kanálům své produkty z této oblasti prezentovat.

Zdroj: Distree EventsKomentáře