Diligent a CSC spojují síly, budou nabízet integrované řešení pro globální správu

Diligent a CSC budou společně nabízet softwarové řešení Blueprint OneWorld se službou CSC Registered Agent pro sdílení dat mezi globální správou poboček a službou poskytování registrovaného zástupce.

Diligent a CSC spojují síly, budou nabízet integrované řešení pro globální správuSpolečnosti Diligent a CSC oznámily, že vytvořily nové partnerství a společně budou nabízet produkt Blueprint OneWorld firmy Diligent se službou CSC pro poskytování služeb registrovaného zástupce v jednom balíku.

Spojením softwarového řešení Blueprint OneWorld se službou CSC Registered Agent si toto nové partnerství klade za cíl reagovat na poptávku nabídkou jednoho komplexního řešení pro globální správu a řízení harmonizace.

Firmy Blueprint OneWorld a CSC společně vytvoří integrované řešení pro sdílení dat mezi globální správou poboček a službou poskytování registrovaného zástupce, které zákazníkům přinesou tři důležité výhody.

Jedná se především o rychlejší zpracování schválených údajů a dokumentů, lepší přesnost a úplnost dat díky nepřetržité synchronizaci a zpřehlednění a zjednodušení provozu díky jednomu komplexnímu řešení se špičkovými službami a technologií.

Zdroj: Diligent

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře