Didier Schapiro je novým obchodním ředitelem společnosti Inventi

Na pozici CSO se bude soustředit na akceleraci obchodních aktivit Inventi v zahraničí a zároveň na posílení pozice společnosti v České republice.

Didier Schapiro je novým obchodním ředitelem společnosti InventiSpolečnost Inventi oznámila, že její vrcholový management technologické a konzultační softwarové společnosti v dubnu posílil Didier Schapiro. V roli CSO vystřídá zakladatele společnosti Jana Kašturu, který pozici dočasně zastával.

V Inventi budu zodpovědný za akceleraci našich obchodních aktivit v zahraničí a současně posílení naší pozice v Česku. Pandemická krize nutí naše zákazníky urychlit projekty digitální transformace zejména v oblastech e-commerce, logistiky, telematiky a fintech,“ vysvětlil Schapiro.

Naším cílem je rozšířit přítomnost Inventi v západní Evropě, ale nezapomínáme ani na naše zákazníky v Česku. Posílení týmu o tak zkušeného člověka, jakým Didier bezesporu je, jsme učinili další krok směrem k naší vizi tvořit software na světové úrovni,” doplnil Petr Háka, CEO Inventi.

Schapiro čtvrt století zastával seniorní exekutivní role ve významných evropských společnostech a také založil úspěšnou konzultační společnost v oblasti business developmentu a obchodních strategií aktivní ve 42 zemích.

Je absolventem Montpellier Business School a Harvard Kennedy School of Government. Zároveň je členem týmu Google High Performance Coaching a mentorem evropského akcelerátoru Google for Startups.

Zdroj: Inventi

Úvodní foto: Inventi

Komentáře